בקרו אותנו ב           
צרו קשר: 074-7030166
   

איך לפצח את הר הביטוח


טיפים שימושיים למשתמשי "הר הביטוח" 

השימוש בהר הביטוח תופס תאוצה ונראה שגם המבוטחים וגם אנשי המקצוע מבקשים להיעזר במנוע החיפוש המקוון. התועלת העיקרית של "הר הביטוח" עבורם היא ההנגשה של הפוליסות למבוטח שלא תמיד ידע על קיומן ומיקומן.

לאחרונה מגיעים אלינו, למרכז שפיס היימן פניות רבות ממבוטחים המעוניינים לעשות סדר בביטוחים שלהם לאחר  שצפו בהם ב"הר הביטוח". ואין זה מפליא,  הר הביטוח הוא כלי שימושי ונוח אך כדי לפענח את התוצרים ולקבל החלטות מושכלות צריך ידע נרחב, ניסיון, מומחיות....
או בקיצור, איש מקצוע מיומן.

מניסיוני, אחד הנושאים המרכזיים שאנשי המקצוע נדרשים לשלוט בו בכדי "לעשות סדר" אופטימלי למבוטחיהם, עוסק בהבדלים בין פוליסות ישנות לחדשות על יתרונותיהן וחסרונותיהן. קחו בחשבון ש"הר הביטוח" יפגיש אתכם עם לא מעט פוליסות ישנות ומבוטחים שמצבם הבריאותי וצרכיהם השתנו עם הזמן, ועל כן שליטה בנושא היא קריטית לכם ולמבוטחים.

אז רגע לפני שאתם ניגשים למלאכת הבדיקה והתכנון מחדש של תיק הביטוח האופטימלי לפרט ולמשפחה,
יש לי בשבילכם כמה טיפים שכדאי לכם לאמץ:
  • זיכרו, תוכניות הבריאות הישנות מחייבות שדרוגים והתאמה לפתרונות רפואיים מתקדמים.
  • הקדישו תשומת לב ראויה לתוכניות ישנות מיוחדות שלא ניתן לרכוש היום ויש בהם יתרון בולט
    כגון: תוכניות עם פרמיה קבועה, תוכנית משלים שב"ן  במתכונת הישנה, תוכניות פיצוי (לדוגמא ניתוחית, קו מהיר) תוכניות עם השתתפויות עצמיות מוזלות ועוד.
  • במידה  והומלצה  החלפה  לחברה אחרת של המוצר הקיים יש ליידע את המבוטח על חשיבות הצהרת הבריאות במעבר מחברה לחברה. כמו כן,  יש ליידע אותו ולהחתימו על כך שמבין מהם הכיסויים שנגרעו לו לעומת יתרונות המוצרים החדשים שרכש.
  • זיכרו, כל מהלך  שתבצעו על התיק הקיים מחייב תשומת לב ואחריות מקצועית כיוון שמדובר על הליך בלתי הפיך בעיקר כשמדובר בכיסויים מצילי חיים. 
  • דעו שכל  מהלך שתבצעו עשוי להיבחן  בזמן תביעה ויכול לסכן בראש ובראשונה את המבוטח וללא  ספק את  אחריותו המקצועית של הסוכן.
ולסיום כמה כללי אצבע בנושא שינויים בפוליסות ישנות:
  • יש תוכניות ישנות ולא מעודכנות שראוי ורצוי להמיר באותה חברת ביטוח לפוליסה החדשה בעיקר כשמצב הבריאות של המבוטח השתנה כך שישמר לו רצף ביטוחי על הכיסויים הקיימים. 
  • יש תוכניות ביטוח ישנות שיש לשקול להעבירן לחברה אחרת כאשר מדובר על  הרחבות משמעותיות הקיימות בחברות אחרות ולא קיימות בחברה הנוכחית, וזאת בתנאי שמצב בריאות המבוטח תקין.
  • יש תוכניות ביטוח שעדיף להשאיר במתכונת הקיימת ורק לשדרגן. 
כמובן שחשוב להזכיר כי אין המלצה גורפת למקרים השונים וכל מקרה צריך להבחן לעומק בהתאם לכל הפרמטרים של תכנון אופטימלי לתהמיל התיק הנכון לכל מבוטח.

מידע מורחב ומפורט בנושא החלפה של פוליסות מקבלים המשתתפים בקורס "שיווק סיכוני בריאות וסיעוד למקצוענים"

רוצים לשמוע עוד פרטים על הקורס?
מזמינה אתכם להצטרף אלינו, ההרשמה בעיצומה.
לחצו לקבלת כל הפרטים>>>מובהר כי המידע המבוא באתר מבטא את מיטב הבנתם של המעורבים בכתיבתו, ואין לראותו כמידע שלם וממצה.  מידע זה אינו מהווה תחליף לבדיקה יסודית ופרטנית ולהתייעצות עם יועצים משפטיים מקצועיים, באשר לכל עניין ומקרה, לגופם.

 
  לפרטים, התקשרו:
 משרד: 074-7030166  
 נייד: 058-6563602    

הנך מאשר בזאת קבלת חומר פרסומי ממרכז שפיס היימן